5. ledna 2019:
NABÍDKA PRO MILOVNÍKY RYCHLÝCH KOL A LEVÝCH ZATÁČEK...

 

Abajafans-KPO z.s. ve spolupráci s naší agenturou pořádá 17.-19.5.2019 zájezd na plochou dráhu SPEEDWAY GRAND PRIX a to hned do současné „mekky“ tohoto sportu na Grand Prix of Poland do Varšavy! Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru na Národním stadionu - 55000 bouřlivých diváků!

Podrobné informace naleznete ZDE


1. května 2017:
NOVÝ AUTOBUS

 

Místo prvomájového polibku jsme pro Vás připravili novinku ve vozovém parku a to luxusní autobus SETRA 415 GT-HD, který má kapacitu 49+1 míst k sezení. Autobus splňuje nejpřísnější emisní normy (motor EURO 5).


20. prosince 2013:
NOVÝ AUTOBUS

 

Do roku 2014 vstoupíme s novinkou ve vozovém parku a to s 5* autobusem NEOPLAN Cityliner P14 s kapacitou 48+1 míst k sezení. Autobus splňuje nejpřísnější emisní normy (motor EEV).

 


 

 

     

 

Vítejte na oficiálních webových stránkách autobusové dopravy a cestovní agentury JEDOTOUR, s.r.o.

 

   Naše společnost byla založena již na počátku roku 1993, od této doby se jako cestovní kancelář věnovala převážně organizování poznávacích zájezdů do všech končin Evropy včetně zajištění autobusové dopravy a veškerých služeb cestovního ruchu.

   Od roku 2003 se naše společnost přetransformovala z cestovní kanceláře na cestovní agenturu a autobusovou dopravu. Postupem času si vybudovala vlastní vozový park, který v současné době disponuje vozy s kapacitou od 4 do 50 přepravovaných osob viz. sekce vozový park.

   Naše dopravní prostředky splňují veškeré podmínky požadované pro přepravu v rámci Evropské unie a jsou řízeny řidiči, kteří mají dlouholetou praxi jak při cestách v tuzemsku, tak i do všech koutů Evropy i mimo ni (Maroko, Turecko atd.).

   K našim stálým zákazníkům patří například soubor Městského divadla Brno, se kterým jsme absolvovali mnoho evropských turné. Dále Taneční skupina Magic Free Group, Česká asociace zdravotních sester, sportovní kluby jako např. FC ZBROJOVKA BRNO, HC KOMETA Úvoz, ABAJAFANS (oficiální fanklub motocyklového závodníka Karla Abraháma) a v minulých letech HC Kometa Group, Basketbalový klub Brno. Mimo to patří k našim spokojeným a dlouholetým klientům spousta cestovních kanceláří, institucí, spolků, úřadů, mateřských a základních škol, gymnázií, soukromých osob a dalších.  

   Vzhledem k dlouholetým zkušenostem nabízíme zpracování nejvýhodnějších tras pro cesty po celé Evropě s ohledem na dodržení bezpečnosti práce řidičů dle evropských vyhlášek.
V dalších činnostech se naše agentura zabývá prodejem zájezdů pro jiné cestovní kanceláře, převážně pro
Cestovní kancelář Josef Trojáček.

 

Spřátelený web:

 
     
 

Copyright © 2016 JEDOTOUR, s.r.o.                            All rights are reserved.                                        Web Design by Chose1984